Můj příběh

Od malička mě to táhlo ke zvířatům, proto studium na střední zemědělské a přírodovědné škole – bylo pro mě tehdy jasnou volbou. Jelikož jsem nebyla děvče líné, pracovala jsem už při škole. Tehdy totiž z rodinného rozpočtu moc nezbývalo, tak jsem začala pracovat v hospůdce u mého otce a poté také i v jiné pizzerii.

Nabídky na práci u zvířat sice byly, ale tak nějak jsem se prostě nechtěla umístit hned k vidlím a lopatě. Také jsem nechtěla zůstat v pizzerii za barem a v kuchyni.

Relativně brzy jsem se stala matkou a u toho si plnila sen s koňmi o agroturistice a hiporehabilitaci.

Sen se ale díky požáru stáje rychle rozplynul. Veškerý čas a energii jsem musela směřovat do léčby svého zvířecího parťáka a do své rodiny.

Po mateřské dovolené jsem našla místo v administrativě jako asistentka realitní kanceláře, a právě tady začala v roce 2014 moje realitní éra, která trvá dodnes. Kdyby mi někdo někdy předtím řekl, že ze mě bude někdy makléř, asi bych se tomu vysmála😊 Nikdy to nebylo nic vysněného, za čím bych si šla. Když jsem jednou na pobočce viděla jednat makléře s klienty, začalo mě to hodně lákat. Na zkoušku jsem si o víkendech zkusila nějakou tu nemovitost prodat a když to klaplo na první dobrou, věděla jsem, že tohle je má cesta! K tomu se přidaly zpětné vazby dalších klientů s tím, že takový přístup obchodníka dlouho nezažili a já se po roce za stolem asistentky stala makléřkou „na plné IČO“.

Jo začátky byly těžké. Všechno, co se vydělalo, šlo zpět do podnikání, tohle asi zná každý podnikatel. Ale touha po svobodě a po tom, co nejlépe pomoci lidem s prodeji a bydlením, také nekupovat domů vše jen z akcí nebo z druhé ruky jako doposud, mě táhla dále.

Byla jsem tehdy pod velkou realitní kanceláří, kde jsem se mnohé naučila a stala se i vedoucí, která učila nové makléře. Byla jsem vždy na prvních příčkách nejlepších makléřů v ČR, vyhrávala dovolené aj.. Po 7 letech jsme se s pár kolegy osamostatnili. Už jsme cítili, že chceme jet více na kvalitunikoli kvantitu. Jsme nyní taková rodinná realitka s perfektním zázemím a službami, které jsou v této branži, bych řekla až nadstandartní. A takto jsem to vždy chtěla. Sama mám ráda ten nejlepší servis, když už nějakou službu využiji, a to také chci, aby měli i moji klienti. Láska ke zvířatům mě ale neopustila. Když už je volná chvíle, potkáte mě na koni nebo v lese se psem 😊 .To je totiž můj svět „mimo reality“ kde si nejvíce odpočinu a dobiju po práci s lidmi baterky.

Známí o mně tvrdí, že jsem akční, motivující a úspěšná žena. Tak si myslím, že je to i pravda.😊

O celém svém příběhu z nelehkého dětství, přes zmařené sny požárem až po znovuzrození v úspěšnou podnikatelku jsem napsala před pár lety i knihu „Jak vstát z popela“. Kniha je nabitá motivací do života pro všechny, kteří tak nějak nevědí jak dále, a nebo mají pocit, že se nemají dobře.

V poslední době se také věnuji koučingu lidí v podnikání, když třeba neví, jak začít nebo jak restartovat své stávající podnikání. Tohle mě prostě baví a vím jak na to, proč tedy nepředat své zkušenosti? Čerpat z osobních zkušeností, je totiž více jak přečíst tisíce naučných knih nebo absolvovat kurz.

Jsem ráda v okruhu pozitivně naladěných lidí a pokud je v mých silách dobře poradit, vyřešitprodat, koupit či motivovat, s radostí to udělám! Stačí mě kontaktovat.

Pokud bystě měli zájem o knihu „Jak vstát z popela“, více informací najdete na této Facebook stránce.

Chcete prodat nemovitost?