Reference

"

Paní Žejdlíková si od prvního okamžiku získala naši důvěru a tuto po celou dobu prodeje neztratila. Ba naopak. Vždy ochotná, plně profesionální. Tandem Žejdlíková – Miško splnil všechna naše očekávání. Měli jsme naopak dojem, že dělají i něco nad rámec svých povinností. Z našeho pohledu jim nelze nic vytknout, pouze pochválit. Dalším Vašim klientům plně doporučujeme.

"

Dáša Högerová

"

Vaši realitku jsem sledovala delší dobu na sociálních sítích, Vaše prezentace mne velmi zaujala a po konzultaci se synem bylo rozhodnuto.

Celý průběh realizace byl veden profesionálně, všechny termíny schůzek byly dodrženy, Vy jste na ně přišla pokaždé v dobré náladě, tým okolo Vás pracoval na 100 % a vždy k mojí spokojenosti.
Co mne překvapilo, to, že prezentace nejsou jen slova, ale maximální snaha o co nejvýhodnější prodej pro klienta.

Jestli doporučit Vaší realitku. Určitě ano, i já pokud nastane situace zase využiji Vaše služby a ráda Vás opět uvidím.

"

Irena Š.

"

1. PROČ JSTE SVĚŘIL PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI ZROVNA MNĚ? Vybral jsem si vás na doporučení od znamé,měla jste dobré recenze.

2. CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
 Vstřícné jednání, ochota a spolupráce, taky vaše zapálení do práce přijít k uspěšnému závěru. Překvapilo nás jak jste milá a šikovná.

3. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM?
Určitě bych vás doporučil a doporučím dalším lidem.
BYLA RADOST S VÁMA SPOLUPRACOVAT A MOC RÁDI VÁS UVIDÍME U NÁS.

"

Jiří K., Zlín

"

1. PROČ JSTE SVĚŘIL PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI ZROVNA MNĚ?
Prodávali jsme přes vás dům už před pár lety a už tehdy jsme byli spokojeni s realizací. Proto jsme se na vás obrátili i nyní.

2. CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
 Nejvíce se nám líbila prezentace a překvapil nás brzký prodej za dobrou cenu. Také se nám líbilo vaše upřímné jednání a celková a včasná komunikace.

3. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM?
 Určitě ano, jednat s kupci na přímo není totiž v dnešní době pro majitele moc příjemné, je fajn, že to někdo celé kočíruje. Určitě doporučíme dále.
Děkujeme 

"

Pařenicovi

"

1. PROČ JSTE SE ROZHODLI MI SVĚŘIT PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI?
 Byt sme sa rozhodli zveriť práve tejto realitke, pretože aktívne zaregovali na náš inzerát. Realitku sme do tej chvíle nepoznali a na základe predchádzajúcich skúseností s inými kúpami a prenájmami sme od realitky veľa ani nečakali – a to som ich vystriedal už minimálne desať a väčšina vás ubezpečuje, že to „robí inak“ , čo je nakoniec aj pravda, každá nejak inak blbo. Či už arogantné chovanie, nešťastná komunikácia alebo slabá pridaná hodnota. Zde ma celkom prekvapil profesionálny prístup hneď od začiatku. Na nič sa nečakalo, výborná komunikace, vše domluvené klaplo na vteřinu. A od začiatku som vnímal obrovskú pridanú hodnotu práve v tom, že som sa mohol spoľahnúť a neriešiť. Prišiel profesionálny fotograf a vše si upratali v byte podľa svojich predstáv, aby fotky boli perfektné. Takmer som byt nespoznával, skutočne vedia, čo na fotkách v predaji bytu nemá byť a čo naopak vynikne. Navyše starí rodičia ktorí byt predávali po 50 rokoch majú vytisklú brožuru na pamiatku.

2. CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
Veľmi rýchlo našli kupcu a i keď nebol predaj ľahký z dôvodu komplikácií na strane kupujúceho, mňa s tým moc nezaťažovali a riešili to na pozadí. Čo ma v daný moment prekvapilo bolo keď od určitej fáze so mnou miesto pani Žejdlíkovej začal komunikovať jej kolega pan Miško. Tu doporučujem, aby realitka to vysvetlila dopredu, lebo ja som nevedel či sa pani Žejdlíkovej niečo stalo, alebo prečo sa nám mení kontaktná osoba. Následne som zistil, že v realitke majú jednotlivé oblasti rozdelené a podľa toho v akej fázy predaja sa nachádzame, rieši specifický pracovník – odborník. Opäť sa mi dostalo famóznej opateri. Vybavili aj veľa vecí naviac, typu dočasný nájom pre budúceho kupujúceho, mohol som kedykoľvek konzultovať ktorúkoľvek oblasť a nikdy som sa necítil, že otravujem a dostali sa mi proaktívne pripravené dokumenty.

3. DOPORUČIL BYSTE MNĚ DALŠÍM KLIENTŮM ?
Nakoniec sme dostali aj osobný darček… Aby som to zosumarizoval, Realitku veľmi doporučujem, prvý krát som mal pocit, že sa môžem stopercentne spoľahnúť a hlavne by sme to bez realitky nikdy nezvládli tak hladko. Tu je pridaná hodnota, za ktorú sa oplatí zaplatiť. Vše bolo podľa dohody a mnohé prekvapujúco naviac. 

"

Viktor V. , Hulín

"

Strana kupující:
1. Koupili jste přes nás statek. Jaký byl váš první dojem našeho setkání na prohlídce včetně prohlídky samotné?
S realitnou agentúrou Vaše realitka sme mali naozaj dobrú skúsenosť. Komunikácia bola príjemná a prebiehala bez problémov, Dojmy z prvej prehliadky boli pozitívne. Realitná agentka pani Žejdlíková působila veľmi prirodzene bez akýchkoľvek umelých a pripravených póz a klišé. Hoci sme na prehliadke mali malé dieťa a nebolo najlepšie počasie, prehliadka prebiehala pokojne bez ponáhľania a s trpezlivosťou zodpovedala všetky dotazy.
2. Co se vám nejvíce líbilo na realizaci koupě, co vás překvapilo?
Pri realizaci koupě sa nám páčil profesionálny prístup. Pripravili všetky podklady, zmluvy boli jednoznačné a jasné. Do zmluvy bez problémov zapracovali naše požiadavky. Vybavili za nás prakticky všetky formality. Všetko tak ako má byť.

Strana prodávající:
1. Proč jste se rozhodli svěřit prodej zrovna mně?
Reference a úspěch, sympatie a dlouhodobá známost!
2. Co se vám na realizaci obchodu nejvíce líbilo, co vás překvapilo?
Naprosto vynikající komunikace, zajištění veškerých náležitosti a maximální profesionalita!
3. Doporučil byste mně dalším prodávajícím a proč?
Ve všech směrech!!! Maximální SPOKOJENOST!!! 

"

Molkovi

"

Měla jsem doporučení od své vnučky Lucie Valentové, která prodávala i nakupovala byt už v minulosti s makléřkou Helenou Žejdlíkovou. Reference byly jen pozitivní. Výborný první dojem – perfektní zevnějšek, milá tvář a přesný verbální projev. Ona své povolání bere s citem, trpělivě vysvětluje, využívá bohatých zkušeností. Tuto makléřku bych doporučila dalším prodávajícím pro její taktní, klidné chování k oběma stranám procesu a její zapálení pro věc.

"

Irena Voženílková

Chcete prodat nemovitost?