Apartmánové domy pod Pradědem, Horní Václavov

Nabízím vám ke koupi nové apartmány o dispozicích 2kk a 3kk s terasami, parkovacím stáním a pozemkem v lukrativní části obce Horní Václavov. Jedná s o místo s krásným výhledem, v blízkosti čtyřsedadlová lanovka na Čertův kopec, lázeňské město Karlova studánka a několik vleků a dalších vyžití. Na místě započala výstavba nových dalších apartmánových domů, ve kterých jsou v přízemí byty 2kk o podlahové ploše 64 m2 s velkou terasou a v 2.NP jsou dva mezonetové byty 3kk s terasou. Každý byt má vlastní vstup, vlastní vytápění a měřiče. Ke každému bytu dále náleží pozemek, který může použit jako parkování, pro posezení či umístění zahradního domku. Tato část pozemku se následně k bytům dokupuje za cenu 3000 Kč/m2 tedy cca 550.000,-Kč dle konkrétní výměry u daného apartmánového domu. Byt bude novému majiteli předán až po řádné kolaudaci a rozdělení na bytové jednotky.
Vybavení apartmánů : sanitární zařízení, kompletní elektrické,
vodovodní a kanalizační rozvody, komíny,
příprava na krbová kamna.
Podlahová krytina: laminátová s dřevo dekorem v pokojích, keramická dlažba v chodbě a koupelně. Bez kuchyňské linky.
V blízkosti jsou rozjety nové a velmi zajímavé projekty, které zajistí ještě větší zájem o návštěvnost zdejší lokality a také ještě větší zájem o to zde vlastnit svou nemovitost ať už z osobního či investičního hlediska.
S novými projekty zde a také s detaily k apartmánům a osobní prohlídce na místě mě prosím kontaktujte na níže uvedeném kontaktu. Z poloviny jsou byty již prodané.
Věřím, že pokud jste dočetli až sem, i vy patříte mezi ty, kteří si uvědomují sílu a možnosti v tom, jaké to je vlastnit nemovitosti na místě s obrovským potenciálem!
Pro podrobnější informace jsem vám plně k dispozici.

FOTOGALERIE

ADRESA

Byt 2 + kk 64 m2 …3.250.000,- Kč (51.000,-Kč/m2)

Byt 3+kk, 92 m2 …4.250.000,-Kč  (46.000,-Kč/m2)

DALŠÍ NEMOVITOSTI

Chcete prodat nemovitost?