Rodinný dům 7+2 s garáží, Chvalčov – Lázně

Pokud hledáte prostorný,  větší dům v top lokalitě přímo pod Svatým Hostýnem k bydlení a případně i podnikání, zaujme vás jistě tato nabídka! 
Vítejte v oblíbené lokalitě Lázně ve Chvalčově, kde stojí tento dům, který právě hledá své nové majitele. V přízemí je byt se samostatným vstupem, který je čerstvě po rekonstrukci a může sloužit i k podnikání tak, jak tomu je doposud. Je zde dispozice 2+1 se vstupem na terasu a momentálně slouží jako kosmetické studio.
Ve druhém patře je obývací pokoj s krbem, kuchyně, dva pokoje a terasa se schodištěm do zahrady.
Ve třetím patře je obytné podkroví s kuchyňkou a koupelnou, obývacím pokojem a ložnicí, které může sloužit například pro návštěvy nebo zázemí pro vaše děti.
Nechybí zde ani možnost parkování u domu a vlastní garáž s výsuvnými vraty. V garáži je také montážní jáma, která je využívána jako další sklep.
Dům je částečně podsklepený, jsou zde technické místnosti s vysokými stropy, kotelna, dílna a další odkladné místnosti pod terasou pro uskladnění kol, zahradního nábytku, ovoce, zeleniny. Je zde možnost vybudovat například domácí wellness, tělocvičnu, apod..
Na zahradě je dostatek prostoru jak pro bazén, tak záhonky nebo odpočinkové zóny. K domu patří společná cesta ze zadní části zahrady. V blízkosti domu se nachází les, několik oblíbených hospůdek a resort s bazénem. Do 5 minut jízdy jste v centru města, do 30 minut chůze jste přímo na Svatém Hostýně.
A samozřejmě to nejlepší na závěr, trávit čas s rodinou a přáteli na terase, ze které je krásný výhled na zapadající slunce nad obzorem, na to jen tak nikdo z vašich hostů nezapomene ! K této nemovitosti je možné dokoupit také pozemek v zadní části zahrady, na němž stojí stavba (momentálně byla využívána jako hospodářské zázemí). Tento pozemek je oddělen nově geometrickým plánem a jedná se o pozemek určen k výstavbě rodinného domu s přístupem po obecní komunikaci. (viz. zakreslení na fotografii focené z dronu v inzerci)
A malé shrnutí na závěr : dům 7+2+obytné podkroví v top lokalitě Lázně na úpatí Hostýna, s garáží, možností zde i podnikat a s terasou, kde jsou luxusní západy slunce, tohle vše může být vašim novým domovem. Pro bližší informace jsem vám k dispozici. Budu se na vás těšit na prohlídce.


FOTOGALERIE

ADRESA

Cena vč. provize a právního servisu činí:

9.900.000,-Kč

DALŠÍ NEMOVITOSTI

Chcete prodat nemovitost?